22 лист. 2018

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців: Скопачову Дар'ю (10-А клас), Шапоренко Софію (7-А клас), які посіли ІІІ місце в районному етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика.
22 лист. 2018

"Школа і поліція"

Продовжено роботу щодо впровадження просвітницько-профілактичної програми "Школа і поліція". Сьогодні зі шкільним офіцером зустрілися учні 2-А, 2-Б, 2-В, 3-А та 3-Б класів. Тема зустрічі: "Дитина і незнайомець".
21 лист. 2018

День Гідності та Свободи

З метою вшанування подвигу учасників подій Революції Гідності та Свободи учні 10-А та 11-А класів переглянули фільм: "Євромайдан: Революція Гідності. Повна Хронологія."
21 лист. 2018

День Гідності та Свободи

З метою вшанування громадянської мужності учасників Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України в школі пройшов єдиний урок "Події, що змінили нас".

Вітаємо Мусієнка Арсенія!

Вітаємо Мусієнко Арсенія (9-А клас), який посів 2 місце у відбірковому турі 2 (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики.

Формула успіху

Учні 11-А класу взяли участь в 1/4 фіналу інтелектуальної гри "Формула успіху".

Вітаємо переможців!

17.11.2018 року на базі Дніпропетровської політехніки пройшло нагородження учнів нашої школи у конкурсі "Енергоощадження. Місто твоєї мрії". У номінації "Відео" роботи дітей 10-А: Бондаря Дмитра, Чорної Єви, Єфімової Валерії, Когут Поліни, Супрунова Філіпа (9-Б) - 1 місце (учитель біології Стоякіна В.А). У номінації "Вірш" Полтавець Єлизавета зайняла 3 місце, а Чорна Єва - 2 місце. У номінації "Малюнок" отримали грамоти: Коновод Владислав, Кулаков Тимофій, Макаренко Ярослав, Фандєєв Ростислав, Рябошенко Дарій, Гусак Анна, Ортлеб Марія, Геращенко Олександр, Кузнецова Влада, Доценко Єлизавета, Красногрудова Валерія, Самойленко Олена, Стежка Марія. Вітаємо!

Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

Сьогодні в школі серед учнів 3-11 класів було проведено конкурс знавців української мови ім. П. Яцика.
18 лист. 2018

Зимові дебати 2018

Команда дебіторів нашої школи взяла участь у традиційному зимовому дебатному турнірі.
16 лист. 2018

Заняття лідерів учнівського самоврядування

Члени шкільного парламенту відвідали заняття для лідерів учнівського самоврядування у районному Палаці творчості.