12 січ. 2024

Вітаємо гімназію №132 ДМР

Разом до Гідності! Разом до Перемоги!
5 січ. 2024

Святкування Нового року у різних країнах світу

Сьогодні учні 7-В класу переглянули відео ролик "Святкування Нового року у різних країнах світу", познайомилися із традиціями святкування цього свята та згадали про традиції святкування в нашій країні
2 січ. 2024

Святкування Нового року у різних країнах світу

Учні 8 – Б класу дізналися про традиції та звичаї святкування Нового року в різних країнах світу, а також побажали один одному, аби Новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.
1 січ. 2024

1-В клас спостерігає за природою

Учні 1-В класу спостерігають за природою взимку та дбають про пташок, підгодовуючи їх.

Новорічна майстерня в 5-А класі

Напередодні Нового року учні 5-А класу власноруч виготовили чудові новорічні поробки, якими прикрасять свої оселі.

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ

"Свято наближається". Його чекає кожен,бо воно нам дає змогу опинитися у чарівному світі казки: дорослий ти чи маля. Ми віримо в чудеса.Тож 8-А клас узяв участь у квесті "Новорічний онлайн квест",спробував пройти усі перешкоди і здобути перемогу. І вам усім перемог у наступному році.

Квест "Зимові цікавинки"

Новий рік! Це свято чекають і дорослі, і діти. У 3-А клас теж завітав Новий рік зі своїми дарунками: з поетичним снігопадом, з цікавою вікториною, з Дракошею-символом року. І все це ми зустріли у квесті " Зимові цікавинки".

Новорічний маскарад у 3-В класі

Під час зимових канікул у 3 -В класі відбувся розважальний захїд"Новорічний маскарад", на якому учні перебували у масках, новорічних костюмах казкових героїв. Діти заспівали новорічну пісеньку, відгадали зимові загадки, пограли в гру "Так чи ні", а також влаштували новорічну дискотеку. Зарядилися позитивом і святковим настроєм на всі канікули!
27 груд. 2023

Вітаємо Золотоношу О.В.

Усесвітній День Гідності з усім світом!
27 груд. 2023

"Зимові фантазії"

У 3-Б класі в онлайн режимі пройшов конкурс малюнків "Зимові фантазії". Зима-прекрасна пора року! Але снігу малувато!!! А 3-Б пофантазував!!!