"Новий рік наближається"

У 5-В класі пройшов захід "Новий рік наближається". Діти декламували вірші, співали новорічні пісні, танцювали, провели конкурси та пограли в ігри. У кінці зустрічі вихованці показали фотографії, на яких було зображені ялинки, які вони прикрасили вдома, або відвідали.
27 груд. 2023

Конкурс "Карнавал новорічних привітань"

Учні 6-А класу дізналися про традиції та звичаї святкування Нового року в різних європейських країнах, а також побажали один одному, аби Новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

Як у нас в Україні

Учні 6-Б класу познайомилися із звичаями Різдвяних вечорниць, розучували нові колядки та щедрівки, позмагалися у їхньому виконанні

Зимові канікули в Планетарії

Під час зимових канікул здобувачі освіти 2- А класу відвідали Планетарій. Діти мали можливість побачити не лише космічний пісок та костюми космонавтів, але й взяти участь у різноманітних космічних експериментах. Також усі мали можливість відчути себе частинкою космосу під час перегляду мультфільму.

Зимові свята у 2-В класі

Учні познайомились з традиційними зимовими святами: Святого Миколая, Різдвом Христовим, Новим роком,Святого Василя, з обрядом колядування і щедрування; виготовили новорічні поробки.
26 груд. 2023

Зимовий квест "Свято наближається" в 4-А класі

Різдвяний вогник з паперу, новорічні іграшки -дарують гарний настрій всім. Бажаємо найкращих подарунків від життя: мирного неба над головою, тепла в серці, здійснення бажань та приємних сюрпризів!
26 груд. 2023

"Прогулянки різдвяним Дніпром"

Щоб відчути атмосферу чарівності зимових свят, хлопчики та дівчатка 7-А та 7- Б класів розробили свій особливий різдвяний маршрут та відвідали святкові локації рідного Дніпра.
25 груд. 2023

"Стежками зими"

У 2-Б класі пройшов виховний захід "Стежками зими". Діти розкрили ознаки зими. Склали словникову павутинку до слова « зима», розповідали вірші про зиму та відчували і бачили красу природи, розгадували загадки,грали в гру "Майстерня Снігової Королеви". Провели конкурс "Малюнок на снігу"
25 груд. 2023

Виготовлення різдвяної листівки

Традиція надсилати листівки на свята є актуальною зараз, коли багато українців вимушено перебувають далеко від своїх рідних. Учні 1-А виготовили листівки власноруч, це гарний спосіб поділитися частинкою тепла зі своїми близькими та рідними.
22 груд. 2023

Зустріч зі шкільним офіцером поліції

Шкільний офіцер поліції Шульга Д.В. провів провів зі здобувачами освіти 7-А класу профілактичну бесіду на тему взаємовідносин у шкільному колективі та правил поведінки під час онлайн навчання