Тиждень безпеки дорожнього руху.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху учні 6-А класу провели заняття за темою: "К законам улиц и дорог будь внимателен и строг!"

Тиждень безпеки дорожнього руху.

У рамках "Тижня безпеки дорожнього руху" учні 2-В класу здійснили подорож до "Країни дорожніх знаків."

Тиждень безпеки дорожнього руху.

У рамках "Тижня безпеки дорожнього руху" учні 8-Б класу за круглим столом повторили правила дорожнього руху.

Тиждень безпеки дорожнього руху.

У рамках "Тижня безпеки дорожнього руху" учні 7-Б класу провели вікторину "Знавці дорожнього руху".

Тиждень безпеки дорожнього руху.

У 3-В класі пройшов виховний захід на тему: " Правила дорожнього руху - знай!!!" Діти пригадали правила поведінки на дорозі учасників дорожнього руху.

Тиждень безпеки дорожнього руху.

У рамках "Тижня безпеки дорожнього руху" учні 8-А класу підготували класну годину на тему: "Чи зможе людина перейти дорогу, не знаючи правила дорожнього руху?"

"Юніор студії" із журналістики

Учні 11-А класу Когут Поліна та Дорошенко Данило взяли участь у другому занятті з журналістики "Юніор студії".

Майстер-клас "Кофейний магнітик"

Для учнів 2-А, 2-Б та 2-В класу провели майстер-клас за темою: "Кофейний магнітик".
14 лист. 2019

Інтерактивні заняття "Голокост у моєму місті"

Сьогодні учні 10-А класу взяли участь у інтерактивних заняттях "Голокост у моєму місті" Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума"
13 лист. 2019

Тиждень безпеки дорожнього руху.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в 6-Б класі пройшла вікторина "Найкращий друг - безпечний рух!"