30 лист. 2019

Ласощів тисяча, а здоров'я одне!

З вихованцями групи продовженого дня було проведено обговорення теми: "Ласощів тисяча, а здоров'я одне!". Діти зробили правильні висновки про користь та шкоду харчових продуктів.

Машини часу

Учні 3-В, 4-А та 4-Б класів побували на екскурсії у технічному музеї "Машини часу", де поринули у минуле. Також, на майстер-класі, учні мали можливість побувати у ролі майстрів з виготовлення квітів з сахарної мастики.

Моє здоров'я - моє життя

У 6-Б класі пройшла виховна година за темою: "Моє здоров'я - моє життя".

Танцювальний марафон

У рамках Акції превентивного виховання в школі пройшов танцювально-спортивний марафон "Ми ростемо дужими, бо зі спортом дружимо" серед учнів 2-х та 6-х класів.

Молодь за здоров'я

В рамках акції превентивного виховання "Молодь за здоров'я" в 4-Б класі проведено цикл годин здоров'я . "Наш 4-Б клас обирає здоровий спосіб життя"...

Орел і решка в Лондоні

У рамках Тижня іноземних мов в 9-А класі був проведений урок-подорож "Орел і решка в Лондоні" з запрошенням до Києва.
29 лист. 2019

Вiкторина "Мiй улюблений письменник"

У рамках тижня iноземних мов в 8-А класi вiдбулася вiкторина: "Мiй улюблений письменник".
29 лист. 2019

Здоров'я - то найбільший скарб!

У рамках місячника "Молодь за здоров'я" у 7-В класі відбувся профілактичний тренінг, на який було запрошено учителя фізичної культури Гречану І.М.
28 лист. 2019

Український національний одяг

У 1-В класі пройшов відкритий урок з української мови "Український національний одяг"
28 лист. 2019

Булінг-це ганебно!

У 6-А класі пройшов диспут, в ході якого учні засудили явища булінгу та обговорили шляхи його подолання.