Попелюшка на сучасний лад

Шкільний театр "Птах душі" потішив учнів та батьків прем'єрою. Вистава мала шалений успіх.

Лист подяка Gratitude Letter

Директор школи Санжакова Світлана Чеславівна отримала лист-подяку за активну участь в організації та проведенні Всеукраїнської дистанційної олімпіади "Всеосвіта Зима 2019".
20 груд. 2019

Новорічний флешмоб "132-га танцює"

Сьогодні в школі пройшов традиційний щорічний флешмоб "132-га танцює". Усі класи продемонстрували свій танцювальний талант.

Зима - чарівниця!

З вихованцями ГПД провели годину спілкування. Всі разом розкрили ознаки зими. Вчилися бачити красу природи, милуватися нею. Передали неповторні краєвиди рідного краю творчими роботами.
20 груд. 2019

Ой, прийшла до нас зима!

Вихованці групи продовженого дня творчо та креативно оздобили свою кімнату. Всі разом в гарному святковому настрої виготовляли незвичайні та яскраві прикраси.

Подорож до Новокодацького будинка творчості

Учні пільгових категорій нашої школи відвідали Новокодацький будинок творчості дітей та юнацтва, де переглянули новорічну виставу та отримали подарунки.

Майстер-клас з разпису пряників

У 3-А класі пройшов майстер-клас з разпису новорічних пряників.
19 груд. 2019

Святий Миколай, до нас в гості завітай

Артисти театру "Птах душі" (худ. керівник Мозгова К.Й.) привітали учнів зі святом Святого Миколая.
19 груд. 2019

Святий Миколай до нас у гості завітав

Святий Миколай до нас у гості завітав та ще й дітлахів з дитячого закладу №244 ласощами пригощав. Новорічні дива тільки починаються!
18 груд. 2019

Милосердя - дзеркало душі

Учні 3-Б класу провели позакласний захід з психолого-педагогічною пітримкою "Милосердя - дзеркало душі"