18 груд. 2019

Основа спілкування

У рамках декади початкових класів пройшов відкритий урок з предмету "Основи здоров'я" на тему: "Основа спілкування" (3-В клас).

Подорож в ляльковий театр

Учні 1-А та 1-В класів відвідали міський ляльковий театр. Учнів зустріли казкові герої з хороводом, іграми, танцями та запросили переглянути лялькову виставу "Новорічне непорозуміння".

Тесла-шоу

Учні 4-А класу отримали естетичне задоволення під час "Тесла-шоу", спостерігали, як з'являються мікроблискавки від люмінісцентних ламп та весело провели час завдяки розважальній програмі.

Новорічний Дніпро

З метою естетичного виховання, виховання любові до рідного міста учні 4-Б, 2-А, 2-Б, 2-В, класів здійснили екскурсію "Новорічний Дніпро" та переглянули виставу в театрі ляльок "Новорічне недорозуміння"
17 груд. 2019

Молодь за здоровий спосіб життя

У рамках тижня початкової школи учні 2-А класу провели виховний захід на тему: "Здоров'я та його ознаки".

Щедрий вечір

У 3-В класі пройшов урок літературного читання "Щедрий вечір". Діти познайомилися з давніми традиціями українського народу та поринули у минулі часи святкування народних зимових свят.
16 груд. 2019

Вітаємо!

Вітаємо учениць з перемогою: Гажу Олександру, 11-А клас, Смірнову Віталію, 10-А клас, а ученицю 9-Б класу Бухову Діану з ІІІ місцем у Всеукраїнській Олімпіаді "Всеосвіта Зима 2019-2020" в номінації "Зарубіжна література".
13 груд. 2019

Людські чесноти. Ввічливість

У рамках декади початкових класів у 3-А класі пройшов відкритий урок: "Я у світі" на тему: "Людські чесноти. Ввічливість".
12 груд. 2019

Птахи та звірі взимку

У рамках тижня початкових класів учні 2-А класу провели відкритий урок з предмету "Я досліджую світ" на тему: "Птахи та звірі взимку".
12 груд. 2019

Які сюрпризи нам готує зима?

У рамках тижня початкових класів учні 2-Б класу провели виховний захід "Які сюрпризи нам готує зима?"