7 груд. 2019

Зимова сесія для учнів Малої академії наук та учнівської молоді

Учні 9-х класів відвідали лекції та індивідуальні консультації на базі ДНУ ім. О. Гончара
6 груд. 2019

Різноманітність птахів, їх значечення для людини. Охорона птахів

У 7-Б класі пройшов відкритий урок - КВК з використанням ІКТ за темою: "Різноманітність птахів, їх значення для людини. Охорона птахів".
6 груд. 2019

Всеукраїнський конкурс "Новорічна композиція"

З метою участі у Всеукраїнському конкурсі "Новорічна композиція" в школі прошов конкурс поробок, малюнків та колажів. У міському етапі беруть участь роботи Толмач С., 4-А кл. ("Блакитна ялинка"), Ладік М., 2-А кл. ("Новорічний віночок"), Мацишиної М., 2-В кл. (композиція "Зимова казка"), Бурди Д., 10-А кл. (картина "Зимова ніч"), Хоруженко К., 5-Б кл. (картина "Зимові пригоди"), Захарової М., 8-Б кл. (колаж "Казкові бажання")

День Збройних сил України

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України в школі пройшли змагання серед хлопців 10-А та 11-А класів "Ну-мо, хлопці!". Під час змагань наші хлопці продемонстрували силу, спритність та справжню чоловічу дружбу.
5 груд. 2019

Міський конкурс "Казкова зима в моєму місті"

З метою національно-патріотичного виховання, виховання любові до рідного міста проведено конкурс малюнків "Казкова зима в моєму місті". У міському етапі беруть участь роботи Михаської Д., Виноградової А. (2-А кл.), Шипулі А., Дем'янової Є. (3-А кл.)
3 груд. 2019

Збройні сили України - слава, гордість, міць країни

До Дня Збройних сил України учні нашої школи провели класні години на тему: "Збройні сили України - слава, гордість, міць країни".
3 груд. 2019

Зимова мозаїка розваг

Вихованці групи продовженого дня радо зустріли перший зимовий сніжок. Веселі розваги покращили настрій.
2 груд. 2019

"Молодь за здоров'я!"

З вихованцями групи продовженого дня було проведено заняття "Ми - за здоровий спосіб життя!"
2 груд. 2019

Музичний код Баха

Учнi 7-В класу вiдвiдали Дiм Органноi та камерної музики, де переглянули виставу про життя та творчiсть видатного композитора Йоганна Себастiaна Баха.
30 лист. 2019

Вітаємо переможців!

30 листопада було проведено 1тур (відбірковий) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Вітаємо наших переможців: Косенко Софія (І місце), номінація ''Пошиття виробу'', Кротінова Альбіна (І місце), номінація ''Вишивка хрестиком''