26 лист. 2019

Корисне харчування - це здорово

Учні 5-А класу провели виховну годину за темою: "Корисне харчування - це здорово".
25 лист. 2019

Висловлювання власної думки на підставі прослуханого тексту

Учні 8-А класу провели відкритий урок з російської мови за темою: "Висловлювання власної думки на підставі прослуханого тексту."

Вітаємо!

Вітаємо переможців: Анзіну Анастасію, Захарову Дар'ю та Дрьомову Анастасію, які посіли ІІІ місце у відбірковому турі ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Англiйська - це здорово!

У рамках тижня iноземних мов в 4-Б класi проходив квест "Англiйська - це здорово!"

Вітаємо переможців!

Відбувся відбірковий тур міського етапу олімпіади з ОТМ та мистецтва. Вітаємо переможців: Дрьомова Анастасія (9-А) - 1 місце, Варшавська Катерина (8-А) - 2 місце, Бухова Діана (9-Б) - 2 місце, Бурда Дар'я (10-А) - 2 місце, Кузнєцова Софія (6-В) -3 місце.

Вітаємо!

Вітаємо переможців відбіркового туру ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики: Личак Ганну - ІІІ місце, Позднякова Іллю - ІІ місце.

Дивись і пам'ятай!

Учні 10-А класу з нагоди вшанування пам'яті жертв Голодоморів в Україні переглянули фільм ''Дивись і пам'ятай.''

Лекторська група

Лекторська група 10-А завітала до учнів 5-11 класів з історичною довідкою про злочин проти нації з нагоди вшанування пам'яті жертв Голодоморів в Україні.
22 лист. 2019

Вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні

З метою вшанування жертв голодоморів в Україні в школі пройшла акція "Запали свічку".
21 лист. 2019

День Гідності та Свободи

З метою вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності, їх відданості ідеалам свободи в школі пройшла єдина класна година "День Гідності та Свободи - події, що змінили нас".