Класний колектив-дружбою міцний

У 4-Б класі проведено виховне заняття з елементами тренінгу "Класний колектив-дружбою міцний"
12 груд. 2019

Ігровий тренінг "Краще разом чи поодинці"

У рамках декади початкових класів у 2-В класі пройшов ігровий тренінг "Краще разом чи поодинці".
12 груд. 2019

Як птахи готуться до зими

У рамках декади початкових класів учні 2-В класу проводили дослідження "Як птахи готуться до зими".
11 груд. 2019

Дерево міцне корінням, а людина друзями

У рамках декади початкових класів у 3-А класі пройшов виховний захід: "Дерево міцне корінням, а людина друзями".

Діти - дітям

З 11.11.2019 по 11.12.2019 в школі пройшла щорічна акція "Діти - дітям", під час якої було зібрано велику кількість засобів гігієни для дітей, що перебувають у дитячому будинку №1 та навчально-реабілітаційному центрі "Горлиця".
11 груд. 2019

"Як відстояти себе. Умій сказати "Ні""

У 4-А класі проведено відкритий урок-тренінг на тему: "Як відстояти себе. Умій сказати "Ні"".

Тиждень початкових класів

У рамках тижня початкових класів у 4-Б класі було проведено урок-тренінг з основ здоров'я за темою: "Ставлення до людей з особливими потребами".

Весела подорож у зиму

Вихованці групи продовженого дня під час прогулянки провели спостереження за змінами в природі. Взяли участь у веселих змаганнях.
10 груд. 2019

Я і моя родина

У 4-А класі була проведена відкрита виховна година на тему: "Я і моя родина", під час якої учні говорили про свій родовід, сімейні традиції, переглянули презентацію "Щаслива родина", проектували будинок своєї мрії.
10 груд. 2019

Використання людиною води

Учні 3-Б класу провели відкритий урок з використанням комп'ютерних технологій. Школярі дізналися про водяні млини, гідроенергетику та найпотужніші гідроелектростанції України.